Projekty

Zdjęcie przedstawia uczestników festiwalu Kalejdoskop Kultur we wspólnym tańcu w kole, gdzie osoby trzymają się za ręce.

Mniejszości narodowe i etniczne we Wrocławiu

Wrocław jest domem przedstawicieli mniejszości narodowych i etnicznych. Mieszkają tu […]

Dowiedz się więcej
Grafika przedstawiająca projekt Laboratorium Społeczne, po lewej stronie jest napis projektu, po prawej kolaż ze zdjęciem placu zabaw na blokowisku, trzepakiem, sylwetkami 3 osób i elementami dekoracyjnymi.

Laboratorium Społeczne

Projekt oparty na współpracy ze środowiskiem akademickim

Dowiedz się więcej
Zdjęcie przedstawia popiersie osoby w szarek bluzie, trzymająca w rękach dwie publikacje zatytułowane: Pakiet startowy.

Edukacja międzykulturowa

We Wrocławiu, od lat wdrażane są projekty edukacyjne oraz działania międzykulturowe.

Dowiedz się więcej
Zdjęcie przedstawia scenę układania planu budynków z drewnianych klocków na białym płótnie przez nauczycieli, uczestników warsztatów. UCzestnicy i uczestniczki siedzą na podłodze w kręgu. W centrum obrazka znajduje się kucająca kobieta, która układa klocek na płótnie.

Ambasadorzy/rki Dialogu

Ambasadorzy/rki Dialogu to projekt miejski, ukierunkowany na podnoszenie kompetencji międzykulturowych […]

Dowiedz się więcej
Zdjęcie przedstawia lokal Przejścia Dialogu, z perspektywy zewnętrza przejścia świdnickiego. Na zdjęciu widzimy parę przechodzącą przejściem i namalowanymi białymi pasami, którzy patrzą na przeszklone wnętrze miejsca działań społecznych Przejścia Dialogu, w którym dzieje się wydarzenie.

Przejście Dialogu

Przestrzeń Dialogu to przestrzeń działań społecznych w sercu Wrocławia dla wszystkich mieszkańców i mieszkanek naszego miasta.

Dowiedz się więcej
zdjęcie przedstawia pracowniczkę punktu WroMigrant siedzącą przy stole konsultacyjnym. W rękach trzyma rozłożoną mapę WroMigrant

WroMigrant

WroMigrant, czyli miejski punkt informacji dla migrantów/tek i uchodźców/czyń wspiera informacyjnie osoby zarówno już mieszkające we Wrocławiu, jak i te dopiero przybywające do naszego miasta.

Dowiedz się więcej