Проєкти

Zdjęcie przedstawia scenę układania planu budynków z drewnianych klocków na białym płótnie przez nauczycieli, uczestników warsztatów. UCzestnicy i uczestniczki siedzą na podłodze w kręgu. W centrum obrazka znajduje się kucająca kobieta, która układa klocek na płótnie.

Амбасадори/рки Діалогу

Амбасадори/рки Діалогу – це муніципальний проект, спрямований на підвищення міжкультурних компетенцій серед педагогічних працівників.

Дізнатися більше
Zdjęcie przedstawia popiersie osoby w szarek bluzie, trzymająca w rękach dwie publikacje zatytułowane: Pakiet startowy.

Міжкультурна освіта

У Вроцлаві роками реалізовуються освітні проєкти та міжкультурні заходи.

Дізнатися більше
Zdjęcie przedstawia 2 kobiety w przestrzeni Przejścia Dialogu, jedna z nich jest odwrócona tyłem i trzyma w rękach rozwiniętą mapę - druga zwrócona jest przodem.

WroMigrant

WroMigrant, тобто міський інформаційний пункт для мігрантів/ток та біженців/нок, надає інформаційну підтримку людям, які вже проживають у Вроцлаві, а також тим, хто тільки прибуває до нашого міста.

Дізнатися більше
Zdjęcie przedstawia lokal Przejścia Dialogu, z perspektywy zewnętrza przejścia świdnickiego. Na zdjęciu widzimy parę przechodzącą przejściem i namalowanymi białymi pasami, którzy patrzą na przeszklone wnętrze miejsca działań społecznych Przejścia Dialogu, w którym dzieje się wydarzenie.

Przejście Dialogu / Переход Діалогу

Przejście Dialogu – простір для соціальної активності в центрі Вроцлава, де проводяться освітні та інформаційні заходи для біженців та мігрантів.

Дізнатися більше