-A A A+

  Wybór języka : 
  • Polski
  • English

Kalejdoskop kultur po raz kolejny we Wrocławiu

Już niebawem Wrocław stanie się po raz kolejny stolicą wielokulturowości, a to za sprawą festiwalu Kalejdoskop Kultur! Festiwal rozpocznie się w piątek, 12 VI 2015 r. o godz. 21.00, w Klubie Festiwalowym Stary Klasztor łemkowsko- jazzowym koncertem SUSANNY.
W sobotę, jak zapowiadają organizatorzy, będzie kolorowo i smakowicie, tradycyjnie etnicznie, tanecznie i wielogłosowo!  13 VI 2015 r. o godz. 15.00 spotykamy się na Wyspie Słodowej, by wypocząć nad leniwie płynącą Odrą i podziwiać irlandzkie, polskie, łemkowskie, ukraińskie, niemieckie, romskie, koreańskie i in. formacje folkowe oraz tradycyjne zespoły pieśni i tańca. Program będzie więc urozmajcony i znajdzie się w nim atrakcja dla każdego - miłośnicy mocnych wrażeń mogą spróbować swych sił w strzelaniu z łuku, dla delikatniejszych: klejenie latającego smoka, filcowanie po tatarsku lub warsztaty ceramiczne.

 

Szczegóły na http://www.kalejdoskopkultur.pl/ 

Kalendarz

p w ś c p s n
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

O kampanii

WIELOKULTURY
Wybieramy taki termin, bo „wielokulturowość” zdążyła się już zdeprecjonować i nieco nadużyć. „Wielokulturowość” jest jednym zjawiskiem wyrażanym w liczbie pojedynczej. My mówimy o WIELOKULTURACH w liczbie mnogiej, bo nie ma jedynego właściwego wyjaśnienia wszystkich zjawisk kulturowych, które przecież... Czytaj dalej

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WCRS z siedzibą we Wrocławiu, przy pl.Dominikański 6, w celu korzystania z prowadzonej przez WCRS usługi „Newsletter”. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie przez mail kontaktowy, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.